Знайдіть різницю арифметичної прогресії, якщо а 1 = -3, а 25 = 45.


Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Евгения.

Відповідь: 2

Пояснення:

d=(a25-a1)/(25-1)=(45+3)/24=48/24=2