Які з точок належать графіку рівняння x-2y=4? а) А(6; 1); б) В(-6; 5); в) С(0; 2); г) D(-1; 3)

Зведіть рівняння 3(2x – 7) = 2,5(6 – 2y) до вигляду ax + by = c.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

x - 2y = 4 \\ x = 6 \:  \:  \: y = 1 \\ x =  - 6 \:  \:  \: y =  - 5 \\ x = 0 \:  \:  \: y =  - 2 \\ x =  - 1 \:  \:  \:  - 2.5

1 А

3(2x - 7) = 2.5(6 - 2y) \\ 6x - 21 = 15 - 5y \\ 6x + 5y = 36