3. Не виконуючи побудову, знайдіть координати точок перетину графіку функції у = 0,2х – 6 з осями

координат. помогите даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Mao Rio.

Ответ У даному випадку, маємо функцію у = 0,2х – 6.

1.Підставляємо у = 0 і отримуємо

0 = 0,2x - 6

0,2x = 6

(ліву і праву частину ділимо на коефіцієнт при букві)

x = 30

Таким чином, графік функції перетинає осі Ox в точці з координатами (30, 0). Це вісь оx

2. у = 0,2 × 0 – 6 = -6 (0;-6) Це вісь oy