СРОЧНО!!!! Число - 9 є коренням рівняння x²+10x+а=0. Знайдіть інший корінь рівняння і коефіцієнт а.


Ответы на вопрос

Отвечает Тедтов Рустам.

Відповідь:

Отже, другим коренем рівняння є 1, а коефіцієнт a дорівнює 9.

Пояснення:

Оскільки -9 є коренем квадратного рівняння x² + 10x + a = 0, то ми можемо скористатися формулою для знаходження суми коренів квадратного рівняння:

x₁ + x₂ = -b/a,

-9 + x₂ = -10/1

x₂ = 1

Тому другим коренем рівняння є 1.

Щоб знайти коефіцієнт a, ми можемо підставити в рівняння будь-який з двох коренів і знайти відповідне значення a. Наприклад, можемо використати перший корінь:

(-9)² + 10(-9) + a = 0

81 - 90 + a = 0

a = 9