Спростіть вираз а-|За|, якщо а < 0. а)-2а б)2а в)а г)-4 д)4 расписать пример ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Максим.

Ответ:

Якщо а < 0, то |За| = -а, тому:

а - |За| = а - (-а) = а + а = 2а.

Отже, спрощений вираз для а-|За|, коли а < 0, дорівнює 2а, тобто відповідь б) 2а.