Прошу, помогите!!! Між числами -6 і 0,75 вставте такі два числа а i b, щоб послідовність -6; а; b;

0,75 утворювала геометричну прогресію

Ответы на вопрос

Отвечает Пазин Артем.

\displaystyle\bf\\b_{1}=-6\\\\b_{4}=0,75\\\\b_{2}=? \  \  \ ; \  \  \ b_{3}=?\\\\\\b_{4}=b_{1}\cdot q^{3}\\\\\\q^{3} =\frac{b_{4} }{b_{1} } =\frac{0,75}{-6} =-0,125\\\\\\q=\sqrt[3]{-0,125} =-\sqrt[3]{0,5^{3} } =-0,5\\\\\\b_{2} =b_{1} \cdot q=-6\cdot (-0,5)=3\\\\\\b_{3} =b_{2} \cdot q=3\cdot (-0,5)=-1,5\\\\\\Otvet \ : \ -6 \  \ ; \  \ 3 \  \ ; \  \ -1,5 \  \ ; \  \ 0,75