Знайдіть суму перших 10 членів геометричної прогресії,якщо b1=3. g=2


Ответы на вопрос

Отвечает Клевцова Евгения.

Відповідь:

Якщо b1=3 і g=2, то S10 = 3(2^10 - 1)/(2 - 1) = 3(1023)/1 = 3069. Це сума перших 10 членів геометричної прогресії

Пояснення: