Функцію задано формулою y = x ^ 2 - 3. Знайдіть значення у, якщо: 1) x = 5; 2) x = - 4; 3) x = 0.1;

4) x = 0.

Ответы на вопрос

Отвечает Никонович Анита.

Ответ:

Объяснение:

1) x = 5;              у = 5² - 3=25 - 3=22

2) x = - 4;          у=(-4)² - 3=16 -3=11

3) x = 0.1;           у=(0,1)² - 3=0,01  -3= -2,99

4) x = 0.             у=0² - 3= - 3