Послідовність (bn)-геометрична прогресія. Знайдіть 1) b5, якщо b1=2, q = -1; 2) b4, якщо b1 = -128,

q =1/2​

Ответы на вопрос

Отвечает Бриль Савелий.

Ответ:

b5 = b1q^4 = 2(-1)^4 = 2*1 = 2

b4 = b1q^3 = -128(1/2)^3 = -128/8 = -16