Коник проскакав деяку відстань за 28 хв. За скільки хвилин пробіжить в 4 рази більшу відстань

кролик, якщо його швидкість в 7 разів більша, ніж швидкість коника?

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Мария.

коник:

час - 28 хв.

швидкість - ?

відстань - ?

кролик:

час - ?

швидкість - в 7 разів більше, ніж коник

відстань - в 4 рази більше, ніж коник

S = V * t

нехай швидкість коника - х, тоді:

1.

х * 28 = 28х  -  відстань, яку подолав коник,

2.

х * 7 = 7х  -  швидкість кролика,

3.

4 * 28х = 112х  -  відстань, яку подолав кролик,

4.

116х : 7х = 16 хв.  -  час, за який кролик подолає шлях