ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО допустиме значення дробу х-3/х+3, 2х+3/3х,х+3/х-3


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

(1) х = всі чила окрім -3

(2) х = всі чила окрім 0

(3) х = всі чила окрім 3

Объяснение:

(1) х-3/х+3 відомо що ділити на нуль неможливо тому х = всі чила окрім -3 тому, що -3 + 3 = 0

(2) 2х+3/3х відомо що ділити на нуль неможливо тому х = всі чила окрім 0 тому, що 3 * 0 = 0

(3) х+3/х-3 відомо що ділити на нуль неможливо тому х = всі чила окрім

3 тому, що 3 - 3 = 0