2. [4] Тендеуді шеш: a) 2x² - 8 = 0; ә) 9x + 6x2 3x² +7x;.​


Ответы на вопрос

Отвечает Киловатый Григорий.

Ответ:

а) 2x²- 8=0

2x²= 8

x= 8÷2²

x= 2

2× 2²-8=0

ә)екінші есептің берілгенін дұрыс жазбадың

Объяснение:

a)2x² =8 болғанда - болып тұрған сан оң жаққа ауысып,теңнін оң жағына ,+ таңбасына айналады

2×2²(яғни 4)

2×4=8-8=0