При якому значенні х тричлен 4х² + 24x + 36 набуває найменшого значення?​


Ответы на вопрос

Отвечает Преснякова Алиса.

\displaystyle\bf\\4x^{2} +24x+36=4\cdot(x^{2} +6x+9)=4\cdot(x+3)^{2}

Трёхчлен принимает наименьшее значение при x = - 3 , это значение равно нулю .

Отвечает Зарипова Камилла.

Відповідь:    х = - 3 .

Пояснення:

   Квадратний тричлен 4х² + 24x + 36 набуває найменшого

   значення  у вершині параболи (  а = 4 > 0 , тому вітки параболи

   напрямлені вгору ) :

     x₀ = - b/( 2a ) = - 24/( 2 * 4 ) = - 3 .  Значення даного тричлена

   при цьому значенні  х   дорівнює  0 .