Допоможіть 9в Кубі +7вкубі (тема Сума й різниця кубів двох виразів


Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Дарья.

Ответ: 1072

Объяснение:

Щоб спростити вираз 9 куб + 7 куб, ми можемо використати формулу суми кубів:

a^3 + b^3 = (a + b)(a^2 - ab + b^2)

У цьому випадку a = 9 і b = 7, тому маємо:

9^3 + 7^3 = (9 + 7)(9^2 - 9(7) + 7^2)

Спростивши праву частину, отримаємо:

9^3 + 7^3 = (16)(81 - 63 + 49)\\9^3 + 7^3 = (16)(67)\\9^3 + 7^3 = 1072

Отже, 9 куб + 7 куб = 1072.