Розв'яжіть приклад: (х – 4)(х + 4) = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертная Дарья.

Має місце рівність:

(a + b)(a - b) = a^2 - b^2.

У нашому випадку можна помітити, що (х - 4) та (х + 4) є сумою та різницею чисел х і 4 відповідно. Тому рівняння можна переписати у вигляді:

(х - 4)(х + 4) = 0 <=> (х - 4) = 0 або (х + 4) = 0

Розв'язавши кожну з цих рівностей, отримуємо два корені:

х - 4 = 0 => х = 4

х + 4 = 0 => х = -4

Отже, розв'язками даного рівняння є два числа: 4 і -4.

Отвечает Суховская Лена.

Відповідь -4; 4. Детально не хочу розписувати(