Знайдіть шостий член арифметичноï прогресії 1:5:9;1) 112) 133) 214) 17​


Ответы на вопрос

Отвечает Проскурина Полина.

Ответ:  3) 21.

Объяснение:

6 член арифметичноï прогрессии=?

a1=1;

a2=5;

a3=9.

*************

an=a1+(n-1)d.

d=an-a(n-1)=5-1=9-5=4;

a6=1+(6-1)*4 = 1+5*4=21.