Розв'яжіть рівняння x(x-5)-(x+5)²=35


Ответы на вопрос

Отвечает Пророк Оля.

Відповідь: х = -4

Пояснення: Починаємо з розкриття дужок:

x(x-5) - (x+5)² = 35

x² - 5x - (x² + 10x + 25) = 35

x² - 5x - x² - 10x - 25 = 35

-15x - 25 = 35

-15x = 60

x = -4

Отже, розв'язком рівняння x(x-5)-(x+5)²=35 є x = -4.

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ: x = -4

Объяснение: x(x-5)-(x+5)² = x(x-5) - (x+5)(x+5) = x^2 - 5x - (x^2 + 10x + 25) = -15x - 25

-15x - 25 = 35

-15x = 60

x = -4

Перевіряємо:

x(x-5)-(x+5)² = 35

(-4)(-4-5)-(-4+5)² = 35

36 - 1 = 35

35 = 35