Спростіть вираз 3 m-2n/7m-7n


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Для спрощення виразу (3m - 2n) / (7m - 7n), спочатку можемо застосувати факторизацію до чисельника і знаменника:

3m - 2n = m(3 - 2n/m)

7m - 7n = 7(m - n)

Тепер можемо спростити вираз, поділивши чисельник і знаменник на спільний множник (m - n):

(3m - 2n) / (7m - 7n) = m(3 - 2n/m) / 7(m - n)

Остаточно, спрощений вираз дорівнює:

m(3 - 2n/m) / 7(m - n)