Знайти значення аргументу якщо значення функції y = (3x -2)/2 = 5


Ответы на вопрос

Отвечает Усков Виктор.

Объяснение:

Для знаходження значення аргументу необхідно розв'язати рівняння за формулою:

y = (3x - 2)/2

5 = (3x - 2)/2

5 * 2 = 3x - 2

10 + 2 = 3x

12 = 3x

x = 12/3

x = 4

Отже, значення аргументу дорівнює 4.