1083. Катер проплив 54,9 км за течією річки та 60,49 км проти течії. На скільки хвилин довше плив

катер проти течії, ніж за течією, якщо швид- кість катера в стоячій воді дорівнює 28,4 км/год, а швидкість течії - 2,1 км/год? лші квадра- И схему пж

Ответы на вопрос

Отвечает Цхай Виктория.

Ответ:

0,5 год

Объяснение:

1) 28,4 + 2,1 = 30,5 (км/год) - швидкість катера за течією річки;

2) 28,4 - 2,1 = 26,3 (км/год) - швидкістт катера проти течії річки;

3) 60,49 : 26,3 - 54,9 : 30,5 = 2,3 - 1,8 = 0,5 (год)

Відповідь: на 0,5 год довше помв катер проти течії річки, ніж за течією.