Знайти формулою пряму пропорційність якщо відомо що графік проходить через точку M(2;-7)


Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Відповідь: Пряма пропорційність означає, що якщо змінюється один параметр, то інший параметр також змінюється пропорційно. Якщо графік проходить через точку M(2;-7), то можна скористатись формулою для точкового рівняння прямої:

y - y1 = k(x - x1),

де k - коефіцієнт пропорційності (нахил прямої), x1 та y1 - координати точки M(2;-7).

Підставляємо в формулу:

y - (-7) = k(x - 2)

y + 7 = kx - 2k

y = kx - 2k - 7

Отримали формулу прямої пропорційності в явному вигляді.