Паралельне перенесення задається формулами : х1 = х + 1 ; у1 = у +2. Точка А при цьому переходить

в точку В ( 2 ; 3 ). Знайти координати точки А.

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Лиза.

Щоб знайти координати точки А, потрібно зворотньо застосувати формули паралельного перенесення:

x1 = x + 1 --> x = x1 - 1

y1 = y + 2 --> y = y1 - 2

Замінюючи в цих формулах x1 = 2 та y1 = 3 (координати точки В), отримаємо:

x = 2 - 1 = 1

y = 3 - 2 = 1

Отже, координати точки А дорівнюють (1;1).

Отвечает Баженов Макс.

Параллельный перенос задается формулами: х1 = х + 1 ,у1 = у + 2.

Точка А при этом переходит в точку

В(2 ; 3 ). Найти координаты точки А.

Объяснение:

В ( 2 ; 3 ) образ точки А(х;у)

х1 = х + 1 , 2=х+1, х=1;

у1 = у +2 , 3=у+2, у=1.

А(1;1).