Помогите Розв'яжіть систему рівнянь [2(x+y)-3(x-y)=3, [3(x+y)-2(x-y)=7.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

(2;1)

Объяснение:

2x + 2y - 3x + 3y = 3 \\ 3x + 3y - 2x + 2y = 7

.

 - x + 5y = 3  \\  + \\ x + 5y = 7 \\  =  \\ 10y = 10 \\

.

y = 1

тоді підставимо дане значення в одне з рівнянь системи і знайдемо значення х:

 x + 5 = 7 \\ x = 7 - 5 \\ x = 2