Знайдіть значення b, якщо відомо, що графік функції y = 5x + b проходить через точку M(1; 10).


Ответы на вопрос

Отвечает Ужова София.

y = 5x + b

точкa M(1; 10)

x=1, y=10

5\cdot1 + b=10\\5+b=10\\b=10-5\\b=5

Ответ: b=5