Обчислити значення похідної в точці x0= 2 f(x)= x^2 + (1/x)


Ответы на вопрос

Отвечает Асхабова Саида.
f'(x)= (x^2 + (1/x))'=2x- \frac{1}{x^2}
f'(2)= 2*2- \frac{1}{2^2}=3,75