Автомобіль їде по випуклому мосту з радіусом кривизни 100 м. з якою швидкістю має їхати автомобіль

масою 1 т що у найвищій тоці мосту стпт невагомим?

Ответы на вопрос

Отвечает Моргачёва Настя.
Дано: R=100м; m=1000кг; Р=0; V - ?

По 2 закону Ньютона mg-N=ma; a=V^2/R; N=mg-ma=m(g-V^2/R)=0

g=V^2/R; V^2=gR=10*100; V=√(10*100)=10√10≈10*3,16≈31,6м/с.

Вес Р численно равен N - реакции опоры.