Протягом t1 =5 год потяг рухався зі швидкістю υ1 = 60 км/год, а потім протягомt2 = 4 год – із

швидкістю υ2 = 15 км/год. Чому дорівнює середня швидкість руху потягу?

Ответы на вопрос

Отвечает Калитай Денис.
Vc=S/t
t=t1+t2
t=9 год
S=S1+S2
S1=60·t1
S1=300 км
S2=15·t2
S2=15·4
S2=60 км
S=360 км
Vcр=360/9
Vcр=40 км/год