Срочно!! Вільне падіння тривало 6 с. На якій висоті перебувало тіло за 2 с до падіння на землю?

Даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Голофаев Эдик.

h(6)=10*6²/2=180м, h(4)=80m 180-80=100 м

Отвечает Марковская Карина.

Відповідь:

Вільне падіння тіла впродовж 6 с призводить до того, що відстань, яку воно пройшло вниз, можна знайти за допомогою формули:

h = (gt^2) / 2

де:

h - висота, якою тіло перебувало

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с² на Землі)

t - час

Ми хочемо знати висоту за 2 с до падіння на землю, тобто t = 6 с - 2 с = 4 с.

Підставимо значення у формулу:

h = (9.8 м/с² * (4 с)^2) / 2

h = (9.8 м/с² * 16 с²) / 2

h = (156.8 м²/с²) / 2

h = 78.4 м

Таким чином, тіло перебувало на висоті 78.4 метра за 2 секунди до падіння на землю.

Пояснення: