Металеву кульку підняли на висоту 3.6 м над підлогою і відпустили. На якій висоті прискорення

вільного падіння кульки буде найбільшим: а) на висоті 3.6 м; б) на висоті 1 м; в) у момент удару об підлогу? На якій висоті із зазначених буде найбільшою швидкість руху кульки? Визначте цю швидкість.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 3,6 м

Найти: h₁ - ? v - ?

Прискорення буде однакове на любій висоті.

mgh = (mv)/2  ⇒ v² = 2hg ⇒  v = √2hg

Найбільша швидкість буде на максимальній висоті 3,6 м і у момент удару об підлогу

v = √2 * 3,6 * 10 = √72 ≈ 8,5 м/с

Швидкість на висоті 1 м

v = √2 * 2,6 * 10 = √52 ≈ 7,2 м/с