Задача №2 Маховик радіусом 1 обертається з частотою 120 об/хв.. Визначити лінійну швидкість на

ободі маховика.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жансай Гулжазира.

Ответ:

Объяснение:

радиус 1 м

тогда длина колеса 2*3,14 * 1 = 6,28 м

120 оборотов / 60 сек

2 об/сек

2 об = 6,28 *2 = 12,56 м

то есть 12,56 м/ с