Задача №1 Сани загальмувалися від 225км/год. до 110 км/год. за 0,2с. Яким було прискорення саней?

Як відстань проходили сани за час гальмування?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бельо Сьветка.

a = Δv / Δt

s = (v0 + v) * t / 2

Δv = v - v0 = 110 км/год - 225 км/год = -115 км/год

a = Δv / Δt = (-115 км/год) / (0,2 с) = -575 км/год^2

s = (v0 + v) * t / 2 = (225 км/год + 110 км/год) * 0,2 с / 2 = (335 км/год) * 0,2 с / 2 = 33,5 км * 0,2 с / 2 = 3,35 км