Яку масу окропу необхідно долити у ванну, де міститься 60 л холодної води за температури 20°С, щоб

температура суміші становила 40 °С? Тепловими втратами знехтувати. З дано будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Алипханов Ахмед.

m(40-20)=60(60-40)

m*20=60*20

m=60*20\20