СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!! 5. Котушка нараховує 80 витків. Яка площа одного витка, якщо, при зміні

магнітної індукції від 0.4 Тл до 0,5 Тл протягом 8мс в котушці виникала ЕРС 20 В? 6. Рамку площею 80 см2, розташовану перпендикулярно магнітному полю, повернули на 30 за 0,2 с. При цьому виникла ЕРС 15 мВ. Знайти індукцію магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Ирина.

5:Для знаходження площі одного витка котушки вам знадобиться використовувати закон електромагніндукції Фарадея, який говорить, що електродвигунна сила (ЕДС), що виникає в котушці, пропорційна зміні магнітної індукції (ΔB) в часі та кількості витків (N) в котушці. Формула для розрахунку ЕДС виглядає так:

ЕДС = -N * ΔB / Δt,

де:

- ЕДС - електродвигунна сила (вольти),

- N - кількість витків,

- ΔB - зміна магнітної індукції (Тесла),

- Δt - час зміни магнітної індукції (секунди).

Ми знаємо, що ЕДС дорівнює 20 В, зміна магнітної індукції (ΔB) дорівнює різниці між 0,5 Тл і 0,4 Тл, тобто 0,1 Тл, і час зміни (Δt) дорівнює 8 мс, що дорівнює 0,008 с.

Тепер можемо підставити ці значення до формули та вирішити її відносно кількості витків (N):

20 В = -N * (0.1 Тл / 0.008 с).

Далі розв'яжемо це рівняння для N:

N = -(20 В) * (0.008 с) / 0.1 Тл,

N = -1.6 * 0.08,

N = -0.128.

У цьому контексті "N" має бути позитивним числом, оскільки кількість витків не може бути від'ємною. Отже, ми отримали значення "N" як 0.128, що відповідає 128 виткам.

Тепер, знаючи кількість витків (N) і загальну площу котушки (S), можна знайти площу одного витка (S_1) за допомогою формули:

S_1 = S / N,

де S - загальна площа котушки (яку ми не знаємо) і N - кількість витків (128).

Таким чином, щоб знайти площу одного витка (S_1), нам потрібно знати загальну площу котушки (S). Якщо у вас є ця інформація, ви можете використовувати цю формулу для обчислення площі одного витка.

Объяснение:

Отвечает Олейник Даниил.

OTVET Y FOTO

Объяснение: