тіло рухається вздовж осі ОХ під дією постійної сили 100 Н. Координата тіла змінюється за законом х

= 10 - 20t + 40t^2. Якою є маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Корченова Ксюша.

Ответ: Для визначення маси тіла потрібно знати його прискорення. Проінтегруємо двічі закон зміни координати тіла за часом:

v = dx/dt = -20 + 80t

a = dv/dt = 80

За другим законом Ньютона, сила F, що діє на тіло, дорівнює масі m тіла, помноженій на прискорення a:

F = ma

Отже, маса тіла дорівнює силі, що діє на нього, поділеній на прискорення:

m = F/a

За умовою, сила F дорівнює 100 Н, а прискорення a дорівнює 80 м/с²:

m = 100/80 = 1.25 кг

Отже, маса тіла становить 1.25 кг.

Объяснение: