Дано: U= 40 В, R2 =20 Ом, I1 =1 А, I2 =1,5 А. Користуюсь законами Ома та Кирхгофа розрахувати R3.


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Марина.
Закон Ома визначає, що напруга (U) дорівнює добутку струму (I) на опір (R). Отже, для R2 маємо U = I * R2, де U = 40 В та I = 1,5 A. Таким чином, R2 дорівнює 40 В / 1,5 А, що дорівнює 26,67 Ом.

Закон Кирхгофа стверджує, що сума напруг у закритому контурі дорівнює сумі падінь напруг на елементах цього контуру. Тому сума напруг у цьому контурі буде дорівнювати 40 В (надано), що рівно сумі падінь напруг на R2 та R3.

Таким чином, для R3 можна скористатися формулою U = I * R3, де U = 40 В та I = 1 А. З цього випливає, що R3 = 40 В / 1 А, що дорівнює 40 Ом.