даю 100 балов! Визначити значення сили взаємного притягання двох супутників, віддалених один від

одного на 500 м, якщо маса першого 5 000 т, а маса другого 9 000 т​

Ответы на вопрос

Отвечает Мыльникова Мария.

Ответ: 0,012Н

Объяснение:

Дано:

r=500м

m1=5000т=5000000кг

m2=9000т=9000000кг

G=6,67*10⁻¹¹Н*м²/кг²

----------------------------------

F-?

Согласно закона всемирного тяготения:

F=G*m1*m2/r²=6,67*10⁻¹¹*5000000*9000000/500²=0,012Н