Визначити значення сили взаємного притягання двох кораблів, віддалених один від одного на 100 м,

якщо маса кожного з них 10 000 т. прошу расписать,очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Богдан.

Ответ: 0.667 Н

Объяснение: F = G * (m1 * m2) / r^2

G = 6,67430 × 10^-11 Н*(м^2)/(кг^2)

m1 = m2 = 10 000 т = 10^7 кг

r = 100 м = 10^2 м

F = G * (m1 * m2) / r^2 = 6.67430 × 10^-11 * (10^7 * 10^7) / (10^2)^2 = 6.67430 × 10^-11 * 10^14 / 10^4

F = 6.67430 × 10^-11 * 10^10 = 6.67430 * 10^-1 = 0.667 Н