Мідну заготовку масою 2 кг нагріли на 50 градусів Цельсія Яка кількість теплоти для цього була

потрібна? ТЕРМІНОВО.ДАЮ 20 БАЛІВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мыльников Вова.

m=2 кг

Δt=50°C

c=380 Дж/кг°С

Q-?

Q=cmΔt

Q=380*2*50=38*10³ Дж