відстань від свічки до лінзи 30 см а відстань від лінзи до екрану 20 см . Визначіть фокусну

відстань і оптичну силу лінзи​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубковская Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

дано d=30 см

f=20 cм

F- ?

D- ?

так как изображение на экране то оно действительное

1/F=1/d+1/f=1/30+1/20=(2+3)/60

F=60/5=12 см=0,12 м

D=1/F=8,3 дптр