Визначаючи оптичну силу лінзи окулярів, отримали дійсне зображення свічки, розташованої на відстані

3 м від екрана визначте оптичну силу та фокусну відстань лінзи окулярів, якщо її тримали на відстані 1 м від екрана. Побудуйте відповідні зображення

Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Маша.

Відповідь:

Пояснення:

d=1м  f=3м  

Оптична сила лінзи D=(1/d)+1/f=(1/1)+1/3=1+0.3(3)=1.3(3)   Дптр

Фокусна відстань F=1/D=1/1.3(3)=0.75м