СРЛЧНО!!!! ДАЮ 30 БАЛОВ Якою є амплітуда незатухаючих коливань матеріальної точки, якщо за 4 4хв

вона пройшла шлях 9,6м? Частота коливань становить 0,2 Гц.(ПОЯСНЕННЯ: відповідь подайте Усм та запишіть лише число)​

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Аида.

Ответ:

А=2 мм

t=240 c   v=5 Гц     s=9600 мм    А=?

===

Число колебаний

n=v*t

За 1 колебание 4 амплитуды

A=s/(4*v*t)=9600/(4*5*240)=2 ммОбъяснение: