Визначте жорсткість пружини, яка під дією сили на 2 Н видовжилась на 5 см Помогите срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Popadin Evgen.

F=2 Н

x=5 см=0.05 м

k-?

F=kx

k=F/x=2/0.05=40 Н/м

Ответ: k= 40 Н/м