Під дією постійної сили 6 Н швидкість руху тіла протягом 2 с збільшилася від нуля до 8 м/с.

Визначте масу тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахундов Рамир.

Ответ:

1,5 кг

Объяснение:

F=m*a

a=(V-V0)/t=(8-0)/2=4м/с^2

m=F/a=6/4=1,5 кг