Знайти об'єм тіла, що знаходиться у воді, якщо на нього діє виштовхувальна сила 10 н.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лапковская Дарья.

Fарх = 10Н

g = 10 H/кг

p = 1000 кг/м³

V - ?

Решение:

1) V тіла = V занур. (якщо тіло повністю занурено)

2) Fарх = р * g * V занур.

3) V занур. = Fарх / р *  g = 10Н / 10Н/кг * 1000 кг/м³ = 0,001 м³

Ответ: 0,001 м³