Автомобіль зрушив з місця і через 50 метрів розігнався до 90 км/год з яким прискоренням рухався

автомобіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Азаров Даниил.

Ответ:

S=V*t

V=at

t=S/V

V=aS/V

V^2=a*S

a=V^2/S

a=90^2/50=162 m/c^2