Швидкість автомобіля збільшилась від 5 м/с до 20 м/с. у скільки разів збільшилась його кінетична

енергія? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Забегайло Снежана.

Дано:

V₁=5 м/с

V₂=20 м/с

Знайти:

ΔEk - ?

Решение:

E₁=mV₁²/2

E₂=mV₂²/2

ΔEk=(mV₂²/2)/(mV₁²/2)=V₂²/V₁²

ΔEk=20²/5²=4²=16 Дж

Ответ: на 16 Дж.

Отвечает Иванова Ангелина.

20/5=4

Ответ в 4 раза більше