ПППООООЖЖЖААЛУУЙЙйСССТТТААА! СРОООЧЧЧНННООО!!!! ЄТО ФИЗИКА 9 КЛАСС У сонячний день довжина тіні

від лінійки дорівнює 3 м, а тіні від стовпа – 12 м. Знайдіть висоту стовпа, якщо довжина лінійки 1,5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Денис.

Ответ: 6м

Объяснение:

hл/hс=Lл/Lс => hc=hлLc/Lл

hc=1,5м×12м/3м=6м