Укажіть, скільки зернин маку можна розмістити вздовж відрізка за вдовжки 12000000 м, якщо середній

діаметр мачини 1,2 мм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Кирилл.

Ответ:

1010 зернин = 10000000000 зернин

Объяснение:

N = L / d = 1.2 * 10^{7}107 / 1.2 * 10^{-3}10−3 = 10^{10}1010 зернин