укажіть скільки зернин маку можна розмістити вздовж відрізка завдовжки 12000000 м,якщо середній

діаметр мачини 1,2 мм

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Армен.

Ответ:

10^{10} зернин = 10000000000 зернин

Объяснение:

N = L / d = 1.2 * 10^{7} / 1.2 * 10^{-3} = 10^{10} зернин

Отвечает Көмекбай Шұғыла.

Відповідь:

10000000000 зернин.

Пояснення:

1 трильйон маковох зернин можна розмістити вздовж лінії.