Розхід палива 6л на 100км при швидкості 90 км год ккд 25% Знайти потужність двигуна Питома теплота

46 мдж кг Густина бензину 700 кг м3

Ответы на вопрос

Отвечает Yakovleva Masha.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S=100км

V=90км/ч

V1=6л=0,006м³

η=25%=0,25  

ρ=700кг/м³

q=46МДж

===========

P-?

P=A/t

А=Qз*η=q*m*η=q*V1*ρ=46*0,006*700*0,25=48,3МДж

t=S/V=100/90=1,1ч=3960с

Р=48,3/3960=0,0121МВт=12,1кВт